למה קפסולות? למה לא
הלקוחות שנכנסים אלינו לחנות מתחלקים לשניים: אנשי הפולים ואנשי הקפסולות. אתם יודעים מה, יש גם פלח קונים קטן שאוהב גם וגם.
אנשי הפולים, אם תשאלו אותם, יתיחסו לקפסולות בזילזול מה. הם יודעים שאין תחליף נח ונקי לדבר האמתי. הם אוהבי קפה, רבים מהם מבינים לא מעט ומוכנים לטרוח עוד קצת בשביל כל כוס קפה שהם שותים.
אבל חובבי הקפסולות מתרבים מדי יום ושוק הקפסולות הופך לשוק טרנדי צבעוני ונחשק הרבה מעבר לקפסולת קפה פשוטה.
אז מה הופך את הקפסולות להיות כל כך פופולריות?
לפני הכל כשמדברים על מכונות קפה עם קפסולות אנחנו מדברים על מכונה בעלות נמוכה ונגישה לרובינו, על נוחות בשימוש בה ופשטות בהפעלה (לרוב הכנסה של קפסולה ולחיצת כפתור)
אנחנו מדברים על מגוון גדול של טעמים שיוצר עניין וגיוון בשתיית הקפה ועל מגוון גדול של יצרנים. במילים אחרות אין היום בעולם כמעט יצרנים שלא משווקים גם קפסולות בנוסף לשאר מוצרי הקפה שלהם.
מכונות הקפסולות כאמור חוסכות את ההתעסקות הארוכה יחסית בהכנת כוס הקפה ומשאירות אחריהן סביבה נקייה למדי כך שאין התעסקות רבה עם נקיון הסביבה והמכונה עצמה.
למה הפופולריות הרבה?
בין השאר כי רובינו אנשים שממהרים כל הזמן ומה שאפשר לקבל בלחיצת כפתור הוא ערך שהפך להיות מאד חשוב בחיים שלנו.
אין צורך להבין בקפה כדי לקבל קפה טעים כשמשתמשים בקפסולות. כמות הקפה בכל קפסולה כבר נמדדה, לרוב 7 גרם, והיא מתאימה לכוס קפה אחת.
אנחנו מכניסים את הקפסולה למכונה ולוחצים על כפתור. המנגנון במכונה מנקב את האריזה ההרמטית של הקפסולה ומזרים מים רותחים דרכה למיצוי תערובת הקפה שבפנים.
בסוף המיצוי המכונה תעצור ותעביר את הקפסולה הריקה למיכל האשפה במכונה.
כמו שאמרנו היום כל היצרנים כמעט מייצרים מכונות קפסולות ואת הקפסולות התואמות למכונה שלהם. דבר זה יוצר תלות ומבטיח רווח עתידי ליצרן של המכונה כי הקפסולה שהוא מייצר מתאימה למכונה שלא ולא אחרת. רק כתבנו וכבר אנחנו מסתייגים מעט כי בשנים האחרונות יש יצרנים שיצרו קפסולות שיתאימו גם למכונות אחרות כדי לעקוף את המגבלה הזאת.
בזכות הפופולריות הרבה של הקפסולות, חברות הקפה יוצרות מגוון טעמים גדול ומעניין בקפסולות, דרגות חוזק שונות של קפה ומנכסות את עולם העיצוב ליצור עיצוב צבעוני וטרנדי לקפסולות מה שהופך את המוצר הזה לנחשק גם ברמת העיצוב, המכונה והקפסולות עצמן הפכו להיותחלק מהאטרקטיביות של פינת הקפה במשרד או במטבח הביתי.
כמו בכל דבר בחיים גם למכונות הקפסולות יש יתרונות וחסרונות.
החסרונות הבולטים הם המחיר היקר של רוב סוגי הקפסולות כך שגם אם מחיר המכונה מאד משתלם אם אתם שותים מספר קפסולות ביום המחיר די גבוה.
"שיעבוד" לסוגי קפסולות מסויימים המתאימים למכונה שברשותכם. ויש שיגידו איכות הקפה שאינו טרי כמו פולים שנטחנו עכשיו.
היתרונות הם כמובן נוחות ופשטות ההפעלה, עלות נמוכה יחסית של המכונה, קל לשמור על הניקיון בסביבת המכונה וגם של המכונה עצמה.
בחנות הבית שלנו בבנימינה ובחנות האתר תוכלו למצוא מגוון גדול של קפסולות שיתאימו כמעט לכל סוג מכונת קפה וממיטב היצרנים הבולטים בעולם.
אנחנו מזמינים אתכם לבדוק בחנות האתר או להתקשר אלינו כדי לקבל את הקפסולה שמתאימה למכונה שלכם ובטעם שאתם הכי אוהבים.
 
1. האתר הינו חנות וירטואלית שמופעלת על ידי חנות קפה בנימינה
2. השימוש באתר זה ייחשב להסכמה מצד הגולש לכל התנאים הכתובים בתקנון.
3. אתר חנות קפה בנימינהעשוי להכיל קישורים לאתרי אינטרנט שונים. הנהלת החנות אינה נושאת באחריות כלשהי למידע המופיע בהם ולשימוש בו.
4. כל השירותים והמוצרים הנמכרים באתר קפה בנימינה מוצעים לגולשים לרכישה במחיר הנקוב.
5. כל המבצע פעולת רכישה באתר, מצהיר - בעצם ביצועה - כי הוא מודע לתקנון האתר ולכללים החלים על רכישת מוצרים באמצעות האתר ומסכים לתחולתם על פעולת הרכישה.
6. החברה לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף שיגרם לגולשים ,אם יגרם להם, עקב שימוש באתר. למען הסר ספק, השירות באתר ניתן לשימוש כמות שהוא ולפיכך לא תהיה לרוכש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה בגין תכונות האתר.
7. לבירורים ניתן לפנות לחנות קפה בינימינה בטלפון : 04-6380048
8. רשאים להשתתף במכירה תושבי מדינת ישראל בני 18 ומעלה אשר ברשותם תעודת זהות תקפה וכרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הישראליות.
9. פעולת רכישה של מוצרים באתר, נעשית באמצעות כרטיס אשראי בלבד, שהונפק בישראל על ידי חברות אשראי הפועלות בישראל.
10. תנאי מוקדם לאישור פעולת הרכישה על ידי קפה בנימינה הוא קבלת אישור של חנות האשראי - אשר באמצעות כרטיס שהנפיקה מבקש הרוכש לבצע את פעולת הרכישה - לביצוע עסקת הרכישה. לא התקבל אישור חנות האשראי במועד, לא יהיה כל תוקף לפעולת הרכישה על ידי הרוכש.
11. לצורך השלמת פעולת הרכישה, יידרש הרוכש למלא פרטים אישיים. מילוי הפרטים הינו תנאי הכרחי לביצוע פעולת הרכישה.
12. קפה בנימינה תהיה רשאית להתנות אספקת המוצר לרוכש בחתימת בעל כרטיס האשראי - לאחר זיהויו באמצעות תעודה מתאימה - על שובר כרטיס האשראי במעמד אספקת המוצר
13. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, חנות קפה בנימינה, רשאית למנוע ממך מלרכוש מוצרים באתר באחד המקרים הבאים:
13.א. אם מסרת במתכוון פרטים שגויים
13.ב. אם ביצעת מעשה או מחדל הפוגעים או העלולים לפגוע בחנות רוי קופישופ או בצד
שלישי כלשהו, לרבות לקוחות האתר והחברות המציעות.
13.ג. אם עשית שימוש בשרותיי חנות קפה בנימינה לביצוע מעשה בלתי חוקי או כדי לאפשר,להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה.
13.ד. אם נמנעת בעבר, שלא כדין, מלשלם עבור מוצרים שרכשת בחנות קפה בנימינה.
13.ה. אם כרטיס האשראי שברשותך נחסם או הוגבל לשימוש בדרך כלשהי.
14. חנות קפה בנימינה מציעה לרכישה באתר מוצרים בכמויות, במחיר ובתנאים כפי שתמצא לנכון לפי שיקול דעתה הבלעדי. לחנות קפה בנימינה שמורה הזכות הבלעדית להוסיף מוצר על המוצרים המוצעים באתר ו/או לגרוע מהם מוצר, לקבוע את כמות כל מוצר שיוצא לרכישה, את אופן הרכישה ואת מחיר הרכישה.
15. תנאי מוקדם לאישור פעולת הרכישה הוא כי המוצר הנרכש מצוי במלאי ו/או במלאי הספק. לפיכך אם לא תוכל חנות קפה בנימינה לספק את המוצר לרוכש עקב חוסר במלאי,תשיב לרוכש את הסכום ששולם על ידו,או תבטל את חיוב כרטיס האשראי שלו ובמקרה זה,לא תהיה לרוכש כל טענה או תביעה כנגד חנות רוי קופישופ בעניין זה.
16. כל מוצר המוצע לרכישה באתר ילווה בנתונים הבאים לפחות:
16.א. מחיר המוצר ותנאי התשלום האפשריים.
16.ב. מחיר ההובלה או המשלוח.
חנות קפה בנימינה תהיה רשאית להתנות אספקת המוצר לאיזורים מרוחקים בארץ בתשלום מחיר הובלה שונה או תהיה רשאית שלא לספק מוצר ולבטל את העסקה לפי שיקול דעתה בלבד.
16.ג. דרך ומועד אספקת המוצר - מיום אישור חנות האשראי את פעולת הרכישה.
16.ד. מפרט כללי של המוצר.
17. בעת ביצוע פעולת הרכישה יידרש הרכוש להכניס למערכת פרטים אישיים שלו, לרבות שמו וכתובתו וכן מספר וסוג כרטיס האשראי באמצעותו הוא מבקש לבצע את עסקת הרכישה. מפעילי האתר לא יהיו אחראים לטעות בביצוע עסקת הרכישה הנובעת מהכנסת פרטים שגויים או פרטים כלשהם על ידי הרוכש למערכת.
במקרה בו בחר מבצע הפעולה שלא להשאיר את פרטי כרטיס האשראי, אלא כי ייווצר עמו קשר טלפוני לצורך ביצוע קבלת פרטי האשראי, תחשב הפעולה כמושלמת רק לאחר מסירת פרטי האשראי ע"י מבצע הפעולה.
18. פרטי פעולת הרכישה ופרטי הרוכש ישמשו לשימושה הפנימי של חנות קפה בנימינה ולא יועברו על ידה לכל גורם אחר, למעט העברת הפרטים לחנות האשראי לשם קבלת אישור לביצוע עסקת הרכישה. הרוכש מסכים כי פרטיו ישמרו במערכת נתוניה.
19. חיוב הרוכש בגין המוצר שרכש יבוצע באמצעות כרטיס האשראי באופן מיידי לאחר רכישת המוצר על ידו, ובכפוף לאישור חנות האשראי.
20. האחריות לפעולתם התקינה של המוצרים חלה על החברה החתומה על תעודת האחריות שסיפקה את המוצר לרוכש.
21. קפה בנימינה שומרת על זכותה לשנות תקנון זה, להוסיף עליו ו/או לגרוע מהוראותיו. כל עסקת רכישה כפופה להוראות התקנון שיהיה אותה עת בתוקף ויפורסם באתר.
22. תמונות המוצרים המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד ואינן מחייבות.
23. במידה שתחול או תתגלה טעות בתיאור המוצר, במחירו, בתנאי התשלום המפורטים לידו, בתמונתו או בכל חומר אחר הנוגע למוצר או בקבלת הנתונים מן הרוכש, תהיה חנות קפה בנימינה רשאית לבטל את עסקת הרכישה בכל מועד עד אספקתו לרוכש מבלי שהדבר יחשב להפרת הסכם מצידה.
24. בכל מחלוקת שעניינה עסקת הרכישה, תהא לבית המשפט המוסמך בתל אביב יפו סמכות שיפוט ייחודית ובלעדית.
25. כל הודעה לרוכש תבוצע על פי הפרטים שהוכנסו למערכת, במהלך ביצוע פעולת הרכישה. הודעה כאמור שנשלחה בדואר, תיחשב כאילו הגיעה לידי הרוכש בתוך 7 ימים מיום שנמסרה למשלוח.
26 החנות מוצרים :
א.. החזרת מוצרים תתבצע רק בתיאום מראש עם האתר.
ב. המוצרים חייבים להיות חדשים ושלא נעשה בהם שימוש וכשהם באריזתם המקורית ושאריזתם במצבה המקורי על כל חלקיה וסימניה.
ג. כל הפריטים יוחזרו בתוך 14 ימים מיום קבלתם בתוספת החשבונית המקורית. מוצרים ללא חשבונית לא יתקבלו.
ד. דמי הובלת המוצר חזרה למחסני האתר הם באחריות המשתמש. המשתמש אחראי לכל עלות כספית נוספת עבור משלוח המוצרים המוחזרים. במקרה בו ניתן למשתמש שירות נוסף הנדרש עבור המוצר כמו כיוון, התאמה וכל פעולה אחרת ספציפית למוצר, יחוייב המשתמש בעלויות אלה והחזרת המוצר לא תזכה את המשתמש בעלויות אלה. במקרים בהם קיימות עלויות נוספות כגון: מיסים, דמי תווך, דמי הובלה ליעדים אחרים בארץ ואו בעולם יחוייב המשתמש בעלויות אלה.
ה. אם ברצונך לקבל החזר כספי על מוצר שהמשלוח עליו אליך התקבל חינם, עלות שילוח המוצר אליך תנוכה מההחזר הכספי עבור המוצר.
ו. בהחזרת מוצרים ובקבלת ההחזר הכספי, מההחזר הכספי יורדים 5% מגובה העסקה + דמי המשלוח.
ז. בהחזרת מוצרים הלקוח ישלם את עלות המשלוח גם במקרה שרכש את המוצרים באתר או בחנות ללא דמי משלוח.
ח. שאלות נוספות בנוגע לביטולים או החזרות או מקרים נוספים שלא פורטו לעיל ניתן לפנות לשירות לקוחות. בטל:04-6380048
27.כל המבצע פעולת רכישה באתר, מצהיר - בעצם ביצועה - כי כתובת המייל שמסר היא נכונה, והחברה ראשית לשלוח לו מבצעים ועדכונים מידי פעם.
x

#{title}

#{text}

#{price}